KONST / Litografier / Färglitografi 12713072
nr 1271 3072
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Södermalm, signerad, HC-upplaga. Motivet: 38x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
tisdag 27 augusti 2019
kl 02:03:01
27 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg